Yükləmə linki SMS ilə göndərildi. Təşəkkür edirik

Halloween müsabiqəsinin qalibləri müəyyən oldu!

Halloween festivalına bilet qazanan bəxtəvər 100 iştirakçı müəyyənləşdi! 

Qaliblər biletlərini 26 oktyabr saat 12:00-14:00 ərzində aşağıdaki ünvandan əldə edə bilərlər.

Ünvan: İstiqlaliyyət küç. 21 (İçərişəhər metrostansiyası yaxınlığı, Filarmoniya ilə üzbə üz binanın 3-cü mərtəbəsi).
 

Qeyd:

  1. Qeyd edilmiş tarix və saatda yaxınlaşmayan qaliblər digər tarixdə biletləri əldə edə bilməyəcəklər
  2. Biletləri əldə etmək üçün yalnız bir şəxs yaxınlaşa bilər
  3. Qalib şəxs özü yaxınlaşa bilmədiyi təqdirdə əvəzinə digər şəxs yaxınlaşa bilər ( qalib öz iştirakçı adını və əvəzinə yaxınlaşacaq şəxsin ad və soyadını öncədən gencol@azercell.com email ünvanına göndərməlidir)
  4. Ofisə yaxınlaşan şəxslər girişdə qeydiyyat üçün şəxsiyyət vəsiqələrini təqdim etməlidirlər
  5. Suallarla bağlı gencol@azercell.com email ünvanına müraciət edə bilərsiniz

Qalibləri təbrik edirik! Öz adını qaliblər siyahısında tapmayanlar və ya müsabiqədə iştirak edə bilməyənlər, məyus olmayın,  bizim növbəti müsabiqələrimizdə iştirak edin və qalib olun!

Qaliblər:

  1. Nur Baxis - https://www.facebook.com/Zinhar99?fref=ufi&rc=p
  2. Айгюн Аббасова - https://www.facebook.com/profile.php?id=100006177904687&fref=ufi&rc=p
  3. Sevinc Qehramanova - https://www.facebook.com/sevinc.qehramanova.3?fref=ufi&rc=p
  4. Alide Qasimova - https://www.facebook.com/alide.zeynalli?fref=ufi&rc=p
  5. Лейла Джафарлы - https://www.facebook.com/leylajafarliaqsin?fref=ufi&rc=p
  6. Сабира Велиева - https://www.facebook.com/sebiw.veliyeva.3?fref=ufi&rc=p
  7. Gulnar Sadigova - https://www.facebook.com/sadigli?fref=ufi&rc=p
  8. Leyla Abdurahimova - https://www.facebook.com/leyla.abdurahimova?fref=ufi&rc=p
  9. Tagizada Ulkar - https://www.facebook.com/ulker.cikolat?fref=ufi&rc=p
  10. Aydan Asadzade - https://www.facebook.com/aydan.asadzadeh?fref=ufi&rc=p
  11. Shahbazi Roya - https://www.facebook.com/shahbaziroya?fref=ufi&rc=p
  12. Xatire Ağalarova - https://www.facebook.com/xalide.qasimova.5?fref=ufi&rc=p
  13. Meli Sa - https://www.facebook.com/telebe.heyati.585?fref=ufi&rc=p
  14. Ulka Salaeva - https://www.facebook.com/ulinka1994?fref=ufi&rc=p
  15. Fatime Seferli - https://www.facebook.com/fatime.seferli.7?fref=ufi&rc=p
  16. Şebnem Seferli - https://www.facebook.com/prosda.blatnoy?fref=ufi&rc=p
  17. Gunel Seyidli - https://www.facebook.com/gunel.seyidli.5?fref=ufi&rc=p
  18. Aynur A-vi - https://www.facebook.com/aysel.baxsaliyeva?fref=ufi&rc=p
  19. Shems M-va - https://www.facebook.com/wems.mamedova?fref=ufi&rc=p
  20. Miray Gözəlova - https://www.facebook.com/mirygzlv?fref=ufi&rc=p
  21. Rahime Aliyeva - https://www.facebook.com/rahime.aliyeva?fref=ufi&rc=p
  22. LaLə Əliyeva - https://www.facebook.com/lale.eliyeva.9693001?fref=ufi&rc=p
  23. Sebuhe Ceferova - https://www.facebook.com/sebuhe.ceferova.77?fref=ufi&rc=p
  24. Xalide M-va - https://www.facebook.com/xalide.mva.7?fref=ufi&rc=p
  25. Leyla Musayeva - https://www.facebook.com/ilahe.musayeva.16?fref=ufi&rc=p
  26. Leyla B-zade - https://www.facebook.com/profile.php?id=100013562374777&fref=ufi&rc=p
  27. Necide Hesenova- https://www.facebook.com/profile.php?id=100004375578259&fref=ufi&rc=p
  28. Nurlana Cafarli - https://www.facebook.com/nurlana.cafarli?fref=ufi&rc=p
  29. Dr'Aynur B-va - https://www.facebook.com/profile.php?id=100009142122438&fref=ufi&rc=p
  30. Севда Маммедова - https://www.facebook.com/sevda.memmedovaa?fref=ufi&rc=p
  31. Sema H-va - https://www.facebook.com/sebine.salahova.3?fref=ufi&rc=p
  32. Elnara Alieva - https://www.facebook.com/just.alieva95?fref=ufi&rc=p
  33. Нармин Мехман- https://www.facebook.com/profile.php?id=100004862535742&fref=ufi&rc=p
  34. Ləman Eminli - https://www.facebook.com/profile.php?id=100010787267796&fref=ufi&rc=p
  35. Narmina Jabarova https://www.facebook.com/profile.php?id=100004942817299&fref=ufi&rc=p
  36. Gülnaz Babayeva - https://www.facebook.com/gulnaz.babayeva.31?fref=ufi&rc=p
  37. Xatira Mirzaeva - https://www.facebook.com/profile.php?id=100008628880536&fref=ufi&rc=p
  38. Gunel Mammadova - https://www.facebook.com/gunel.mammadova.77?fref=ufi&rc=p
  39. Fatia Alieva - https://www.facebook.com/profile.php?id=100010739977011&fref=ufi&rc=p
  40. Azadə Eyvazova - https://www.facebook.com/profile.php?id=100006637419485&fref=ufi&rc=p
  41. Айтен Абдуллаева - https://www.facebook.com/ayten.abdullayeva.12?fref=ufi&rc=p
  42. Aytac Khalil - https://www.facebook.com/aytac.khalilova.5?fref=ufi&rc=p
  43. Aytac Veliyeva - https://www.facebook.com/profile.php?id=100011071363791&fref=ufi&rc=p
  44. Gulka F-va - https://www.facebook.com/profile.php?id=100013957022805&fref=ufi&rc=p
  45. Nigar Aslan - https://www.facebook.com/nigar.aslan.338?fref=ufi&rc=p
  46. Mehseti Yunusova-Huseynova - https://www.facebook.com/cicadas83?fref=ufi&rc=p
  47. Rahima Humbatova https://www.facebook.com/profile.php?id=100000120559702&fref=ufi&rc=p
  48. Orxan Idrisov - https://www.facebook.com/dexlisiyoxdu?fref=ufi&rc=p
  49. Tehran Farmanlı - https://www.facebook.com/tehranfarmanli?fref=ufi&rc=p
  50. Shaig Khaligli - https://www.facebook.com/shaig.khaligli?fref=ufi&rc=p
  51. Shukur Mammadov - https://www.facebook.com/shukur.mammadov88?fref=ufi&rc=p
  52. Emil Novruzlu - https://www.facebook.com/emil.novruz?fref=ufi&rc=p
  53. Qasimov Aziz - https://www.facebook.com/qasimov.aziz?fref=ufi&rc=p
  54. Xeyal Memmedli - https://www.facebook.com/xeyal.memmedli.37?fref=ufi&rc=p
  55. Ülkər Xəlil - https://www.facebook.com/profile.php?id=100008792446835&fref=ufi&rc=p
  56. Hafiz Xanmemmedli - https://www.facebook.com/hafiz.xanmemmedli?fref=ufi&rc=p
  57. Самиг Иманов - https://www.facebook.com/samiqiman98?fref=ufi&rc=p
  58. Emin Amrahov - https://www.facebook.com/emin.emrahov.7?fref=ufi&rc=p
  59. Чингиз Атаев - https://www.facebook.com/chingiz.atayev?fref=ufi&rc=p
  60. Yaqub Yaqubzade - https://www.facebook.com/yaqub.yaqubov.96?fref=ufi&rc=p
  61. Ehmedaga Babayev - https://www.facebook.com/ehmadagha?fref=ufi&rc=p
  62. Орхан Али - https://www.facebook.com/a.orkhan?fref=ufi&rc=p
  63. Натиг Ализаде - https://www.facebook.com/profile.php?id=100010271613600&fref=ufi&rc=p
  64. Amin Tagiyeff - https://www.facebook.com/amin.tagiyev?fref=ufi&rc=p
  65. Ilkin Həsənov - https://www.facebook.com/ilkin.hesenov.9930607?fref=ufi&rc=p
  66. Nikki Khalil- https://www.facebook.com/profile.php?id=100002402712385&fref=ufi&rc=p
  67. Elşad Bayramov - https://www.facebook.com/el.shad.79?fref=ufi&rc=p
  68. Huseyn Qasimov - https://www.facebook.com/huseyn.qasimov1?fref=ufi&rc=p
  69. Ferhad Qarayev - https://www.facebook.com/ferhad.qarayev.75?fref=ufi&rc=p
  70. Murad Rüstəm - https://www.facebook.com/MuradRustemm?fref=ufi&rc=p
  71. Рахиль Мамедов - https://www.facebook.com/rahil.mamedov.9?fref=ufi&rc=p
  72. Ramil Elkhan - https://www.facebook.com/ramil.elkhan?fref=ufi&rc=p
  73. Eşqin İbrahimov - https://www.facebook.com/esqin.ibrahimov?fref=ufi&rc=p
  74. Aqşin Mahmudov - https://www.facebook.com/aqshin.mahmudov?fref=ufi&rc=p
  75. Bahruz Novruzov - https://www.facebook.com/goyturk905?fref=ufi&rc=p
  76. Elnur Abdullayev - https://www.facebook.com/elnur.abdullayev.12?fref=ufi&rc=p
  77. Ismail Javadov - https://www.facebook.com/ismail.javadov?fref=ufi&rc=p
  78. Anar Rzayev - https://www.facebook.com/anar.rzayev.71?fref=ufi&rc=p
  79. Fexri Esedov - https://www.facebook.com/fexri.esedov?fref=ufi&rc=p
  80. Behlul Valiyev - https://www.facebook.com/valiyevbehlul?fref=ufi&rc=p
  81. Serxan Salehov - https://www.facebook.com/serxan.salehov?fref=ufi&rc=p
  82. Парвин Гасимов - https://www.facebook.com/gasimov.parvin.1?fref=ufi&rc=p
  83. Emil S-ov - https://www.facebook.com/profile.php?id=100013885573866&fref=ufi&rc=p
  84. Elvin Əhmədov - https://www.facebook.com/elvin.ahmedoff.9?fref=ufi&rc=p
  85. Zeynal Gasanov - https://www.facebook.com/zeynal.gasanov.92?fref=ufi&rc=p
  86. Elnur Namazov - https://www.facebook.com/elnur.namazov.14019?fref=ufi&rc=p
  87. Azer Ismayilov - https://www.facebook.com/azerismayilov93?fref=ufi&rc=p
  88. Sabir Babazade - https://www.facebook.com/sbrbbzd?fref=ufi&rc=p
  89. Samir Salimov - https://www.facebook.com/samir.salimov.52?fref=ufi&rc=p
  90. Ilkin Huseynov - https://www.facebook.com/ilkin.huseynov.39566?fref=ufi&rc=p
  91. Мустафаев Вахид - https://www.facebook.com/vahid.mustafayev?fref=ufi&rc=p
  92. Simral - https://www.facebook.com/profile.php?id=100004434497648&fref=ufi&rc=p
  93. Efsan Qeniyev - https://www.facebook.com/efsan.qeniyev?fref=ufi&rc=p
  94. Еркин Алиев - https://www.facebook.com/erkin.eliyev.7?fref=ufi&rc=p
  95. Emil M-ov - https://www.facebook.com/manutd604?fref=ufi&rc=p
  96. Elmar Gülməmmədov - https://www.facebook.com/profile.php?id=100004576755318&fref=ufi&rc=p
  97. Ринат Каграманов- https://www.facebook.com/profile.php?id=100002402712385&fref=ts
  98. Rövşen Şabanov - https://www.facebook.com/rovsen.sabanov.71?fref=ufi&rc=p
  99. Perviz Cumshudov - https://www.facebook.com/parviz.ghumshudlu?fref=ufi&rc=p
  100. Samir Yusif - https://www.facebook.com/profile.php?id=100009346448038&fref=ufi&rc=p

Halloween müsabiqəsinin qalibləri müəyyən oldu!
Şərh yaz (2)

Şərh yazmaq üçün daxil olun və ya qeydiyyatdan keçin

Şaiq Xalıqlı / 27 may, 2017 15:00:19

Congrats !

Cemil Memmedov / 26 okt, 2016 01:00:21

Tebrikler!!!




Dostlarım (0)

QEYDİYYAT


Ödənişsiz və sadədir. İndi qeydiyyatdan keç və avantajlar dünyasına giriş əldə et!


Hesab yaratmaqla siz istifadə şərtlərini qəbul etmiş olursunuz

Nömrənizi daxil edin

GəncOL tarifinə qoşulmaq üçün daxil olun və qeydiyyatdan keçin