Yükləmə linki SMS ilə göndərildi. Təşəkkür edirik

Müsabiqənin qalibləri müəyyənləşdi!

"Fantastik məxluqlar və onların yaşadıqları yer" filminin premyerasına bilet qazanan bəxtəvər 100 iştirakçı müəyyənləşdi!

Qaliblər biletlərini 15 noyabr tarixində saat 14:00-16:00 ərzində aşağıdaki ünvandan əldə edə bilərlər.

Ünvan: İstiqlaliyyət küç. 21 (İçərişəhər metrostansiyası yaxınlığı, Filarmoniya ilə üzbəüz binanın 3-cü mərtəbəsi).

Qeyd:

  1. Qeyd edilmiş tarix və saatda yaxınlaşmayan qaliblər digər tarixdə biletləri əldə edə bilməyəcəklər
  2. Biletləri əldə etmək üçün yalnız bir şəxs yaxınlaşa bilər
  3. Qalib şəxs özü yaxınlaşa bilmədiyi təqdirdə əvəzinə digər şəxs yaxınlaşa bilər (qalib öz iştirakçı adını və əvəzinə yaxınlaşacaq şəxsin ad və soyadını öncədən gencol@azercell.com email ünvanına göndərməlidir)
  4. Ofisə yaxınlaşan şəxslər girişdə qeydiyyat üçün şəxsiyyət vəsiqələrini təqdim etməlidirlər
  5. Suallarla bağlı gencol@azercell.com email ünvanına müraciət edə bilərsiniz

Qalibləri təbrik edirik! Öz adını qaliblər siyahısında tapmayanlar və ya müsabiqədə iştirak edə bilməyənlər, məyus olmayın,  bizim növbəti müsabiqələrimizdə iştirak edin və qalib olun!

Qaliblərimiz:

  1. İlkin Kazımov 
  2. Elnarə Sərdarlı 
  3. Əziz Məmmədli
  4. Alide Qasimova
  5. Orxan Məmmədov
  6. Фаида Омарова
  7. Эмин Абдуллаев
  8. Rahima Humbatova
  9. Hafiz Xanmemmedli
  10. Sevinj Osmanli
  11. Emin Amrahov
  12. Xanim Aliyeva
  13. Orxan Ağasoy
  14. Илкин Кулиев
  15. Гюльшан Фаталиева
  16. Камран Гаджыбейли
  17. Айнура Махмудова
  18. Musfiq Zulfuqarov
  19. Sevinc Abbasova
  20. Rasim Rafiqli
  21. Ayka İ-va 
  22. Ehmedaga Babayev.
  23. Джуди Хопс
  24. Кянан Рустамов 
  25. Samina Taghiyeva
  26. Ramin Pashayev
  27. Nigar Əhmədova
  28. Чингиз Атаев
  29. Djl Djl 
  30. Sirac Əsədli
  31. Наркиз Бабаева 
  32. Deniz Aliyeva 
  33. Leyla Abdurahimova
  34. Elvin Abbasov
  35. Кямран Азероглы
  36. Zumrud Quliyeva
  37. Самир Тагизаде
  38. Алина Королёва-Гулиева
  39. Rashad Agayev 
  40. Aydan Asadzade
  41. Руслан Фатхулов 
  42. Nur Baxis
  43. Mesme Setterzade Kerimova
  44. Shaig Khaligli
  45. Elmir Ferzeli
  46. Gulnar Hajiyeva 
  47. Ali Quliyev 
  48. Metin Mahirli
  49. Ayşe Balayeva 
  50. Rustemzade Kamran
  51. Ayten Burxanova 
  52. Gunel Seyidli
  53. Bəhruz Eyvaz
  54. Narmina Jabarova
  55. Cemil Shukurov 
  56. Mehseti Yunusova-Huseynova
  57. Azer Mekhraliyev
  58. Roya Aliyeva 
  59. Fidan Asadzade
  60. Elvin Eminov
  61. Fatima Asgerova 
  62. Гюнай Нурахмедова
  63. Самиг Иманов 
  64. Ramazanova Aysel 
  65. Sekine Huseynova
  66. Nicat VT Aliyev 
  67. Ülker Dadašova
  68. Elvin Memmedli 
  69. Назрин Кадирова
  70. Конка Б-ва
  71. Ilqar Ağamov
  72. Сабира Велиева 
  73. Eldar Kaziev
  74. Ahmad Fataliyev
  75. Aynur A-vi
  76. Cemil Sofulu
  77. Ayka Blonde 
  78. Сабир Асадбейли 
  79. Afaq Zeynallı
  80. Sultan Akhmadoff 
  81. Севда Гулузаде
  82. Сема С-Ли
  83. Айгун Самадова 
  84. Feyruz Dəmirov
  85. Guler Sima
  86. Yegana Salimova
  87. Ilkin Bagir 
  88. Gunay Huseynli 
  89. Alisir Huseynov 
  90. Орхан Магеррамов 
  91. Nigar Osmanova
  92. Atilla Turan 
  93. Фаррух Булсара
  94. Sevinc Alizade
  95. Zehra Kervancioglu
  96. Фарида Ибрагимли
  97. Ali Allahverdiyev
  98. Xetai Mirzeyev
  99. Ринат Каграманов
  100. Сабир Асадбейли 
Müsabiqənin qalibləri müəyyənləşdi!
Şərh yaz (0)

Şərh yazmaq üçün daxil olun və ya qeydiyyatdan keçin




Dostlarım (0)

QEYDİYYAT


Ödənişsiz və sadədir. İndi qeydiyyatdan keç və avantajlar dünyasına giriş əldə et!


Hesab yaratmaqla siz istifadə şərtlərini qəbul etmiş olursunuz

Nömrənizi daxil edin

GəncOL tarifinə qoşulmaq üçün daxil olun və qeydiyyatdan keçin